Hakkımızda :

Sürekli gelişim ve inovasyon felsefesiyle insanlara ve çevreye kesintisiz enerji sağlamayı amaçlayan YHD ELEKTRİK ve güç sistemlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre projelendirmekte ve kullanımlarına sunmaktadır.

Çeyrek aşırı aşkın süredir, güçlü mühendislik alt yapısı ve tecrübesiyle, en zor koşullar altında bile yüksek performansla çalışan kuruma özel projeleri, dünya çapında inşaat, telekomünikasyon, veri merkezi, otel, alışveriş merkezi, residence projeleri, süpermarket zincirleri, spor tesisleri, madenler, hastaneler, araştırma merkezleri ve sanayi tesisleri gibi birçok önemli uluslararası projeye taahhütlük ve kesintisiz güç çözümleri sağlamaktadır.

Kalitesi ve performansı dünyaca bilinen jeneratör marka bayilikleri ile Türkiye'nin dört bir yanındaki bölgelere 7/24 hızlı satış ve satış sonrası teknik destek ve bakım hizmetlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

Kesintisiz güce ihtiyacınız olduğu her zaman ve her yerde güvenilir çözüm ortağınız olan YHD ELEKTRİK kazandığı haklı itibarını daha da güçlendirmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Sıradan bir Taahhüt firması olmanın çok ötesinde, kalite ve inovasyonda önde gelen bir mühendislik şirketi olan YHD ELEKTRİK sektörel tecrübesi, yenilikçi Ar-Ge bölümü ve deneyimli proje ekibinin sağladığı güçle 81 İl de, tüm kurum ve şahıslara özel, yüksek katma değerli çözümler sağlamaktadır.

 

İletişim Bilgileri