İnşaat Malzemeleri Satış Hizmeti

YHD Elektrik İnşaat Şirketi olarak özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri hizmet standartlara ve projelerine uygun olacak şekilde en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır. Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.

Ayrıca siz değerli müşterilerimiz şirketimizden sadece inşaat malzemelerinide temin edebilirsiniz bunun içinde pratik çözümler için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Her türlü inşaat malzemeleri temini için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İletişim Bilgileri